Telefon

+48 56 644 85 40

Select language

PL
EN
DE
RU
FR

Najwyższa jakość produktów

Nowoczesne linie technologiczne

Wykwalifikowana załoga

Partnerskie relacje z Klientami

Technologie / Innowacje

Mając na uwadze poprawę efektywności oraz najwyższą jakość produktów, firma PLAST-FARB stale rozbudowuje swój park maszynowy, udoskonala stosowane technologie i wprowdza rozwiązania, które wykorzystywane są w procesach produkcyjnych na całym świecie.

 

Weryfikację wartości użytkowych wyrobów przeprowadza się we własnych oraz zewnętrznych renomowanych laboratoriach technicznych.

 

Staranny dobór stosowanych  surowców i półproduktów gwarantowany jest przez długoletnią współpracę z dostawcami firmy i ich staranną selekcję. Używane surowce i materiały firm: Schulman, Brenntag, Flint Group, Henkel, Chespa oraz wielu innych uznanych producentów, pozwalają na zachowanie wysokiej jakości i powtarzalności produkcji.

 

Maszyny i linie produkcyjne modernizowane są na bieżąco w celu osiągnięcia produktu finalnego zgodnego z oczekiwaniami klienta. Wśród naszego parku maszynowego dominują urządzenia producentów legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w zakresie dostarczania rozwiązań dla branży opakowaniowej.

 

Na bieżąco firma PLAST-FARB  analizuje trendy i innowacje pojawiające się w sektorze opakowań oraz sama stymuluje rozwój branży, wprowadzając do niej nowe rozwiązania. Posiadamy zarejestrowane patenty, liczne czekające na rejestrację wnioski patentowe i zgłoszenia zastrzeżeń wzorów użytkowych. Firma nieustannie pracuje nad nowymi projektami, stopniowo poszerzając swoją ofertę o coraz bardziej zaawansowane produkty.

 

 

Profesjonalizm

 PLAST-FARB jest firmą nastawioną na otwartą i długoterminową współpracę. Stawia na efektywne zarządzanie, najwyższe standardy kompleksowej obsługi oraz partnerskie relacje ze swoimi klientami.

 

Doświadczony zespół specjalistów jest cały czas do Państwa dyspozycji. Firma PLAST-FARB wskazuje możliwie najlepsze rozwiązania i służy swoją wiedzą. Podejmuje się zaprojektowania opakowań według zindywidualizowanych wytycznych uwzględniających specyfikę zamawiającego.

 

PLAST-FARB cieszy się wsparciem najlepszych dostawców surowców i maszyn. Stała współpraca z liderami przemysłu tworzyw sztucznych pozwala na efektywne zaspokajanie potrzeb swoich klientów i ciągły rozwój.

 

Profesjonalne podejście do biznesu buduje zaufanie klientów i budzi uznanie w środowisku przedsiębiorców. 

 

 

Lider innowacji

W dniu 28 października  firma otrzymała tytuł Lidera Innowacji Pomorza i Kujaw 2014 w kategorii innowacyjne średnie przedsiębiorstwo.

 

Nagroda została wręczona przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego.

 

 

 

 

 

Jakość Roku 2015

 

Firma Plast-Farb otrzymała nagrodę Jakość Roku 2015.

Największy program promujący jakość w Polsce. 

 

 

 

 

Innowacja Roku 2015 

 

W 2015 roku Firma Plast-Farb uzyskała tytuł Laureata Konkursu Innowacja Roku za

Plastsafe - linie bezpiecznych kopert

 

 

Liderzy Innowacji 2015 

 

Firma Plast-Farb w 2015 roku otrzymała również Nagrodę Specjalną Prezydenta Miasta Torunia w kategorii Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015

  

 

Lider Innowacji 2015 

 

W dniu 24 listopada 2015r. Past-Farb otrzymał nagrode Lidera Innowacji Pomorza i Kujaw w kategorii

Innowacyjne Średnie Przedsiębiorstwo

  

 

Najwyższa Jakość 2016  

 

Kapituła programu Najwyższa Jakość QI przyznała w 2016 roku Firmie Plast-Farb tytuł Laureata oraz Srebrne Godło w kategorii QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości Koperta Bezpieczna

 

Ta sama Kapituła przyznała Plast-Farb również Godło Najwyższej Jakości Quality International 2016 w kategorii QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości Koperta Bezpieczna

 

 

Najwyższa Jakość 2017  

 

Miło jest nam poinformować iż Kapituła programu Najwyższa Jakość QI w 2017 roku przyznała Firmie Plast-Farb Godło Najwyższej Jakości Quality International 2017 w kategorii QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości Folia przeznaczona do produkcji opakowań